Bizimle iletişime geçin

ZİHNİ ŞAHİN GAZETECİLER İLE İFTARDA BİR ARAYA GELDİ

ZİHNİ ŞAHİN GAZETECİLER İLE İFTARDA BİR ARAYA GELDİ

Büyükşehir Belediye Başkanı ZİHNİ ŞAHİN Anakent Sosyal Tesislerinde Basın Mensuplarına Verdiği İftar Davetinde Basınla Buluştu.

 

Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin iftar yemeği ardından basın’a açıklamalarda bulundu. Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin konuşmasında basın’a ince mesajlar verdi. Özellikle konuşmasında basın’a yaptığınız haberlerin, yazdığınız yazıların doğruluğuna dikkat ederek haberinizi yapın diyerek konuşmasına devam eden Şahin  Cumhuriyet’in 100. yılı dolayısıyla bir dahaki yıl 19 Mayıs  Gençlik Ve Spor bayramını daha görkemli Samsun’a yakışır  şekilde kutlayacağız kutlayacağız dedi.

 

Zihni Şahinden Teşekkür

 

Samsunspor’un teşkilatlanmasına sahiplenilmesine teşekkür ederek konuşmasına devam eden Zihni Şahin Samsunspor Başkanı İsmail  Uyanık’a  yönetime destek veren Yüksel Yıldırım’a Samsunspor taraftarlarına ve tüm Samsun halkına teşekkür etti.

 

 

Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin Samsunspor’un şaşalı dönemini tekrar yakalayacağını halkı ve gençleri farklı spor dallarıyla da uğraşın tavsiyesinde bulunan Şahin  sporun insanları kötü alışkanlıklardan uzak tuttuğunu samsun’un iş alanında istihdam için potansiyelleri harekete geçireceklerini belirtti.

Yorum için tıklayınız

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Güncel

Reklam MVP Ad

Popüler Haberler

Bizi Takip Edin

En Yeni Haberler

Yukarı