Bizimle iletişime geçin

“Kentimizi Halkımızla Beraber Yönetiyoruz”

Güncel

“Kentimizi Halkımızla Beraber Yönetiyoruz”

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, pazartesi günleri gerçekleştirdiği halk günlerinde vatandaşlarla yüz yüze görüşmeyi sürdürüyor.

Halkla iç içe belediyecilik yapan Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, Terme Belediyesinde başlattığı ‘halk günlerini’ aralıksız sürdürüyor. Haftanın her pazartesi günü başkanlık makamında, başkan  yardımcıları ve birim müdürleri ile halkı dinleyen  Başkan Kul, Terme halkının sorunlarına çözüm buluyor. Kul’un halk günlerinde çok sayıda gelen ve talepleri yerine getirdiği için teşekkür aldığı da dikkatlerden kaçmıyor.

1-034.jpg

“AMAÇ DERMAN OLABİLMEK..”
Göreve geldiği günden bu yana belediyecilik anlayışı ile örnek projeler gerçekleştirdiklerini vurgulayan Başkan Kul, “Belediye Başkanı olduğumdan bugüne kadar sürekli vatandaşlarımızla ve esnaflarımızla zaten iç içeyiz. Ancak farklı nedenlerden dolayı görüşemediğimiz kardeşlerimizle halk günü uygulamasıyla bir araya gelme imkanı buluyorum. Hizmet ilkemiz, halkımıza daha iyi ve daha kaliteli bir hizmet sunmak ve birebir vatandaşlarımızın sorunlarını dinleyerek, dertlerine derman olabilmek. Vatandaşlarımızın talep ve beklentilerini karşılamak ise bizlere ayrı bir çalışma azmi kazandırıyor. Bu nedenle de vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum.” dedi.

9-004.jpg

“BAŞIMIZ DİK GEZEBİLİYORUZ..”
“Söz verdiğimiz gibi kentimizi halkımızla birlikte yönetiyoruz” diyen Başkan Kul, “ Terme’de ortak akıl ile hayal bile edilemeyecek projeleri hayata geçirdik. 5 yıl içerisinde ilçemizin hem markalaşma hem de gelişmesi anlamında son derece ilerlediğimizi görüyoruz. Yaptığımız hizmet anlayışı ile başımız dik rahatlıkla sokakta gezebiliyoruz. Bizim yöneticilik anlayışımızda, -cek, -cak yok. Yaptık var, uyguladık var. Siyasetçilerin hepsi gelip geçici ancak yapılan hizmetler kalıcıdır. Bize bu süreçte destek veren Sayın Cumhurbaşkanımız, Başbakanımız ve Samsun milletvekillerimiz başta olmak üzere emeği geçen herkese tüm Terme halkı adına çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

13-008.jpg

Okumaya devam et
Reklam
İlginizi çekebilecek içerikler…
Yorum için tıklayınız

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Güncel

Reklam MVP Ad

Popüler Haberler

Bizi Takip Edin

En Yeni Haberler

Yukarı