Bizimle iletişime geçin

FIRAT ÖZDEMİR ANAOKULU’NDAN MAVİ TAÇ’A ZİYARET

Güncel

FIRAT ÖZDEMİR ANAOKULU’NDAN MAVİ TAÇ’A ZİYARET

Atakum ilçesindeki Fırat Özdemir Anaokulu ‘nun yürütmekte olduğu “Sevgiyle Yaklaş Yardımlaş” projesi kapsamında Samsun’da ücretsiz psikososyal destek ve danışmanlık hizmetleri veren Mavi Toplum Aile ve Çocuk Derneği (Mavi Taç) merkezini ziyaret ettiler.

Toplum Aile ve Çocuk Derneği (Mavi Taç) merkezini n ziyaretinde Fırat Özdemir Anaokulu Okul Müdürü Hülya Şen’e okulun öğretmenlerinden İlknur Mıhçıoğlu, Gülay Yüksel ve Hatice Kürkçü,  Okul Aile Birliği üyeler inin yanı sıra velilerde eşlik etti.

HİZMETTE SİNİR YOK
Yapılan ziyarette veli ve öğretmenlere çalışmaları hakkında detaylı bilgiler veren Mavi Taç kurucusu Cesur Ceylan,” 2014 yılından itibaren çalışmalarımıza devam ediyoruz. Ücretsiz hizmetlerimize online psikolojik desteği de ekledik. Tüm ülke geneline yaydıklarını, toplum aile ve çocuklar kapsamında başka birçok projelerimiz oldu. Şimdiye kadar yüzlerce aile ve çocuğa psikososyal destek sağladık. Her geçen gün başvuranın sayısı artmaktadır “dedi.

CEYLAN’A TEŞEKKÜR
Diğer yandan proje yürütücüsü okul öncesi öğretmeni İlknur Mıhçıoğlu ise, “Okul öncesi çağda çocuğu olan velilerin çocuklarla birlikte toplumsal duyarlılık ve gönüllülük hususlarında farkındalık kazanmalarının temel amaç olduğunu, Samsun’da sivil toplum çalışmaları yapan diğer kurumları da ziyaret edeceğiz ” diye konuştu. Ayrıca şiltini Mavi Taç Derneği Kurucusu ve Başkanı Cesur Ceylan’ın elinden alan Okul Müdürü Hülya Şen,” Dernek Başkanı Cesur Ceylana verdikleri bilgiler, ilgi, alaka ve misafirperverlikleri için teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

mavi-tac-(4).jpg

Okumaya devam et
Reklam
İlginizi çekebilecek içerikler…
Yorum için tıklayınız

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Güncel

Reklam MVP Ad

Popüler Haberler

Bizi Takip Edin

En Yeni Haberler

Yukarı