Bizimle iletişime geçin

Güncel

100.YILDA 100 PROJE

Cumhur İttifakı AK Parti Atakum Belediye Başkan adayı ve mevcut Büyükşehir Belediye başkanı Zihni Şahin ‘100. yılda 100 proje’ serlevhalı proje tanıtım toplantısı yaptı.

Atakum’da Büyükşehir Sanat Merkezi’nde gerçekleşen toplantı, yoğun kalabalıklar eşliğinde sık sık tezahüratlar ve alkışlarla kesildi.

ZAFERLE ÇIKACAĞIZ
Allah’ın izniyle Milli Devleti kuracak sizsiniz selam sizlere! diyerek sözlerine başlayan Zihni Şahin, konuşmasına mevcut Belediye Başkanı İshak Taşçı’ya teşekkürlerini ileterek başladı. Devamında şunları kaydetti:  Atakumlu hemşerilerim, 31 Mart seçimlerinin Atakum için, şehrimiz için, ülkemiz için ve tüm mazlumlar için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Bu seçimden zaferle çıkacağız. Bu yıl Gazi Mustafa Kemal’in Samsun’a çıkışının 100.yıldönümü hasebiyle 100 proje hazırladık. Samsun’a ve Atakum’a hayırlı olsun” dedi.

d1o7iunxcaim3ep.jpg d1puianwkaoxsyb.jpg

BAŞLICA PROJELER
Cumhur İttifakı AK Parti Atakum Belediye Başkan adayı ve mevcut Büyükşehir Belediye başkanı Zihni Şahin ‘100. yılda 100 proje’ serlevhalı proje tanıtım toplantısında 1 Mega proje 9 dev, 19 prestij proje ve toplamda 100 projeyi tek tek anlattı. Mega proje olan Akvaryum projesiyle beraber, Atakum Feneri, Koru ve parklar, Millet Bahçesi,Millet kıraathanesi, dev Kültür Sanat Merkezi, Eğitim ve Teknoloji Kampüsü,Uyanık kütüphane,Atak ofis, Atakum Global,Atakart…

d1puiaux4aobolw.jpg d1pk9ggw0aii50p.jpg

Okumaya devam et
Reklam
İlginizi çekebilecek içerikler…
Yorum için tıklayınız

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Güncel

Reklam MVP Ad

Popüler Haberler

Bizi Takip Edin

En Yeni Haberler

Yukarı